GenelAvek Otomotiv’den İlkem Turizm’e 4 Yeni Crafter

25 Aralık 2019by ajans

Okul ve personel taşımacılığının önde gelen firmaları arasında yer alan İlkem Turizm, yeni yıla Volkswagen Crafter araç yatırımları ile giriyor. İlkem Turizm, Avek Otomotiv’den 4 Yeni Crafter aracını teslim aldı.
20 Aralık Cuma günü Avek Otomotiv merkezinde düzenlenen törene İlkem Turizm Genel Müdürü Volkan Kurtuldu, Lojistik Müdürü Atakan Oskay, Doğuş Otomotiv Volkswagen Ticari Araç Pazarlama Müdürü Taner Kozlan,Bölge Satış Yöneticisi Onurcan Tosun, Planlama ve Lojistik Yöneticisi Ömer Madazlıoğlu, Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı, Satış Müdürü Hasan Ali Çetin katıldı.

Araç olsaydı daha fazla alacaktık
Araçların teslimatı öncesinde İlkem Turizm Genel Müdürü Volkan Kurtuldu açıklamalarda bulundu: “Yeni Volkswagen Crafter araçları filomuza katmayı çok istiyorduk. Bugün 4 adet araç alıyoruz, ama çok daha fazla araç alım planımız vardı. Araç olmaması nedeniyle bu sayı 4’te kaldı. Yine de çok mutluyuz. 2020 yılında bu alımlarımızı daha da artırmak öncelikli hedefimiz”

2020’de İlkem Turizm büyüyecek

Volkan Kurtuldu, faizlerdeki düşüşün de yatırım kararının alınmasında etken olduğunu belirtti: “Nedenlerden birisi bu, ama yatırım kararımızın ana nedeni bu değil. Bu yatırımda takas yok, direkt büyümeye yönelik bir yatırım. 2020 yılına yönelik yeni projelerle ilgili anlaşmalar yaptık. Bizim taşımasını yaptığımız firmalarda hizmet kalitesini öncelikli görüyor. Crafter bu önceliğe uygun araçlar. Ben de inceledim ve çok beğendim. 2020 yılı bizim için durağan değil büyüme yılı olacak. 2020 yılında Crafter tercihli alımlarımız olacak. Çünkü belli bir ciro artışı hedefi koyduk. Bu 41 P plakalı araçlarla İzmit bölgesinde Türk Telekom personelini taşıyacağız.”

14 yıl sonra teslimat

Doğuş Otomotiv Volkswagen Ticari Araç Pazarlama Müdürü Taner Kozlan, uzun yıllar sonra İlkem Turizm ile tekrar gerçekleştirdikleri ticari iş birlikteliğinden mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu teslimatın kahramanı Bölge Satış Yöneticimiz Onurcan Tosun’dur. İlkem Turizm ile uzun yıllardır ticari bir faaliyetimiz olmamıştı. 2019 yılında tekrar İlkem Turizm’e araç satışı gerçekleştirmek yeni Crafter ile mümkün oldu. Müşterilerimizle sürekli diyalog halindeyiz. Alsa da almasa da ikili ilişkilerimizi sürekli canlı tutmaya çalışıyoruz. Kendimizi, ürünlerimizi, fiyat politikamızı anlatıyoruz. Filo yöneticilerimiz bu noktada çok önemli görevler üstleniyor.” dedi.

İlkem Turizm sektörün rol modeli

İlkem Turizm’in hizmet anlayışı ile öne çıktığını ve sektörün örnek gösterilmesi gereken firmaları arasında yer aldığını belirten Taner Kozlan, “Son 2 yıldır bu sektörün büyük değişim içinde , sektörde bulunan oyuncu sayısının azalıyor, İşletme sermayesi güçlü olan firmaların ayakta kaldığını görüyoruz. İlkem Turizm hizmet anlayışı ile öne çıkan bir şirket. İlkem Turizm’in büyüme stratejilerine her zaman destek vermek isteriz. İlkem Turizm her zaman sektörde bulunduğu konum nedeniyle araç satışı gerçekleştirmek istediğimiz firmaların içindeydi. Çünkü sektörde bazı firmalar rol model olur. Bu anlamda İlkem Turizm bu firmalardan birisi. Bu satıştan mutlu ve gururluyuz. Bu sıcak işbirliğini önümüzdeki yıllara da taşımak istiyoruz. Biz her zaman iki tarafında kazanmasını istiyoruz. Böylece sistem kendini daha güçlü kılacak. İlkem Turizm yönetimine Crafter tercihlerinden dolayı teşekkür ediyoruz ” dedi.

 

 

Kaynak: http://www.tasimadunyasi.com/yolcu-tasima/servis-tasima/avek-otomotivden-ilkem-turizme-4-yeni-crafter-h6308.html

 

İlkem Turizm A.Ş.Hakkımızda

1992 yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alarak, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda Öğrenci ve Personel Taşımacılığı’ nda kaliteli bir hizmet veriyoruz.

SürücülüAraç Kiralama

ARAÇ SOR

Müşteri Hizmetleri

0212 295 70 60

transfer hizmetleri

TransferSeyahat Hizmetleri

SEYAHAT HİZMETLERİ