HomeHakkımızdaSizden Gelenler

Görüşleriniz Bizim İçin Önemli.

Özge TATLI

Beykoz Doğa Koleji

Öğrencimiz; Elvin Su TATLI

2012-2013 ve 2013-2014 dönemlerinde Güneşli Doğa Koleji öğrencisi kızım Elvin Su Tatlı servisinizi kullanmaktadır Bu süre zarfında güvenle,emniyetle ve en önemlisi sonsuz bir anlayışla özellikle sorunlara hemen çözüm bulma konusundaki özverili yaklaşımıyla bize yardımcı ve destek olan servis şöförümüz (8 numaralı servis) Mustafa Çağman ‘a ve servis hostemis Zülfiye hnm a gösterdikleri anlayış ve güleryüz için sizin nezninizde teşekkürlerimi sunuyor,başarılarınızın ve kalitenizin artarak devam etmesini diliyorum. İyi Çalışmalar,

Tuna YILDIZ(Hemşire)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Baran Çınar YILDIZ

Sürücümüz Mehmet Ali Bey’i 4 yıldır tanıyoruz. Bu güne kadar hiçbir problem yaşamadık, aksine kendisini zamanlama, dikkat ve çocuklarla kurduğu iletişimden dolayı kutluyor, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Aynur YEKTAŞ(Ev Hanımı)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Sercan YEKTAŞ

Sürücümüze çocuğumuzu güvenle ve gönül rahatlığıyla emanet ediyorum, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisine teşekkür ediyorum. Bu sene sizinle son senemiz yönetimden ve ofis çalışanlarına kadar hepinize gönülden teşekkürler, başarılarınız daim olsun, sağolun.

Filiz TÜNAY(Ev Hanımı)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Aysel Naz TÜNAY

Sabahları kızımızı servisi bindiriyoruz, karşılaştığımız durum çok hoş, hem çocuğumuzu hem de bizi gülen gözlerle bakan sıcacık bir tebessüm ile karşılanıyor. Bu insanın gününün güzel geçmesine sebep oluyor. Bu sebeple çocuğumuzun güne çok güzel başladığından hiç şüphemiz olmuyor. Rehberimizi çok seviyoruz ve çok teşekkür ediyoruz.

F.Serap AVCI AYDAŞ(Proje Müdürü)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ali AYDAŞ

Sürücümüz Mehmet abimiz gibi, rehberimiz Ahu ablamızla da 7 senedir çok mutluyuz. Her zaman yardımcı, güleryüzlü aynen Mehmet abi gibi, onunla da önümüzdeki senede devam edebilme arzusundayız.

Özlem ERAKAY(Analist)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ceren ERAKAY

Servisin her türlü donanıma sahip olması ve güvenli olması benim için önemli. Ayrıca şöförümüzünde güvenlik konusunda çok dikkatli olduğundan eminim, çok teşekkürler.

Tijen BOZKAYA(Doktor)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Meriç Lal BOZKAYA

Sürücümüz Erkan abimiz harika bir insan, kendi evladı gibi davranıyor, çok seviyor ve saygı duyuyoruz. Kendisine çok teşekkürler.

Sedat ALTUĞ(Doktor)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Orhun ALTUĞ

Servis sürücümüz, çok nazik ve düşünceli bir sürücü. Her zaman güleryüzlü ve zamanında geliyor. Çocuklar çok seviyor.

Özlem EMANET(Ev Hanımı)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ece EMANET

Kızımız rehber ablasını seviyor, ona karşı sevgi dolu ve anlayışlı. Buda bizim için çok önemli, güler yüzlü olması, sabahları güler yüz ile karşılaması çocuğumuzun sevinmesine sebep oluyor. Kendisine Çok teşekkür ederiz.

Jale ERKAN(Serbest Meslek)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Baran ERKAN

Servis Sürücüsü; Şeref abimiz sayesinde okula gitmek istemediğimiz sancılı dönemlerimizi daha çabuk atlattık. Barancık okulu sevmeden önce servisi sevdi. Bunda şoförümüzün ve hostes ablamız Ayşe’nin yaklaşımları ve ilgisi çok büyüktür.

Emel PEHLİVAN(Öğretmen)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Gizem Pehlivan

Sürücümüz; ona emanet ettiğimiz çocukların bizim en değerli varlıklarımız olduğunun farkında ve ona göre davranması takdire şayandır.

Fatma TÜYSÜZ(Genel Müdür)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Efe TÜYSÜZ

Rehberimiz, Şükran Hanım hakkında kendisine çok teşekkür ederiz. Problem değil, çözüm üreten, saygılı, Pozitif, ilgili, güvenilir saymakla bitmez.

Hülya AYDAR(Öğretmen)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Hikmet Çınar AYDAR

Çınar’ın Baki abisi o ve hem ben hem Çınar çok memnunuz. Her zaman içim rahat, oğlumun küçük olmasından dolayı başta yaşadığım endişeyi tamamen yok etti diyebilirim.

Süheyla ŞENYURT(İdari İşler Amiri)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; M.Serden ŞENYURT

Sürücümüzü tanıdığımız günden itibaren tavır, duruş ve çocuğumuza verdiği önemden dolayı çok teşekkür ederiz.

Murat TOZ(Mimar)

KARTAL KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Baran Fehmi TOZ

Sürücümüz Yavuz Bey yaptığı işin sorumluluğun farkında ve öğrencilerle iyi bir iletişim kurabiliyor. Aracı kullanırken risk almıyor, iniş ve binişlerde aracı doğru konumlandırıyor. Velileri zamanında bilgilendirerek iletişimi evlede kuruyor

Defne AYDIN(Ev Hanımı)

KARTAL KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Arda-Lara AYDIN

Yıllardır servislerinizi kullandığımız için rahatlıkla taşımacılık hizmetinizin iyi ve kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Gamze ÇAKMAK(Emekli)

AVCILAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Emirhan ÇAKMAK

Sürücümüz şu ana kadar çocuğumu ve beni üzecek, tedirgin edecek hiçbir davranışı olmadı, sorun yaşamadık temennimiz bundan sonrada böyle devam etmesi. Rehberimiz Tuğba Hanım da çok tatlı çok ilgili çok memnunuz sevgili Tuğba Hanım umarım uzun süre bizimle olur.

Ayşegül ÇELİKKOL(Müşteri Temsilcisi)

AVCILAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Yusuf Yiğit ÇELİKKOL

Servis rehberi, Selda hanım son derece güleryüzlü, pozitif, sıcak ve son derece ilgili bir arkadaşımız; Nezdinizde kendisini tebrik ederim, ilgisinden dolayı teşekkürlerimi kendisine iletmenizi rica ederim.

Derya SAĞNAK(İşveren)

AVCILAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Elif SAĞNAK

Servis rehberimizden çok memnunum. Çok sıcakkanlı bir hanım Rukiye teyze onu çok seviyoruz, ayrıca işini çok iyi ve büyük bir titizlikle yapıyor. İlkem Turizm’i iki yıldır kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Bu sistem ve düzen de ilerlemesi dileğiyle.

Pınar ŞEYBAN(Ev Hanımı)

AVCILAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Rüya ŞEYBAN

Kızım 4+ grubunda. Yaş gurubu küçük olduğu için zaman zaman okula gitmeme konusunda zorluk çıkartabiliyor. Buna rağmen bize sabır ve destek gösteren servis şoförümüze ve hostesimize çok teşekkür ederim.

Bilhan BİLMİŞ(Bankacı)

BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Eren BİLMİŞ

Servis rehberimiz Dilek Hanım için daha öncede genel müdürlüğünüze teşekkür maili göndermiştim. Oğlum yaklaşık 4 senedir servis kullanıyor ama ben bu zamana kadar işini bu kadar özenle, bilinçli ve severek yapan bir rehber görmedim. Kendisini uzun yıllar görmek bizi çok mutlu edecektir. Teşekkürler.

Ebru ORHANGAZİLİ(Ev Hanımı)

BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ezgi ORHANGAZİLİ

Hiçbir problem yaşamadığımız gibi çok düzenli ve sistemli çalışıyorsunuz. Bu yüzden sizlerden iyi bir hizmet aldığım için çok teşekkür ederim.

Güldane KARAKUŞ(Emekli Bankacı)

BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Emir Can KARAKUŞ

Rehberimiz Semra Hanıma çok teşekkür ediyorum, çocuklarını bu kadar seven ve işinin sorumluluklarının üstünde görevini ifa eden biri. Başarılar diliyorum.

Mehmet TEKERGÜL(HSBC Hukuk Müşaviri)

BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ayla Deniz TEKERGÜL

Servis sürücüsü, servis şirketinin kalitesine yakışan ve çocuklarımızı güvenle emanet edebildiğimiz, hep olumlu davranan bir kişidir. Kurumsal ve Doğa kolejinin beklentileriyle uyumlu bir hizmet verdiğinizi düşünüyorum.

Tülay KURTOĞLU(Ev Hanımı)

BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Sude KURTOĞLU

Her sabah trafik ve yol durumu nasıl olursa olsun servisimiz hep aynı saatte kızımı bekletmeden evimizden alıyor, akşam da aynı saatte getiriyor. Özen ve dikkatten ötürü teşekkür ederim.

Hülya BAKIMLI(Ev Hanımı)

CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Elif Rüya BAKIMLI

Okula gidiş ve dönüşlerde çocuğumuzun hayatını emanet ettiğimiz sürücü arkadaş, aracı tüm trafik kurallarına uyarak gayet güvenilir bir şekilde kullanmaktadır. Rehberimiz de çocuğumuzla çok ilgili, güvenilir, samimi, güleryüzlü olduğu için kızımız Rüya’da ablasını çok seviyor.

Fatma TELLİOĞLU(Ev Hanımı)

CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; İrem TELLİOĞLU

Sürücümüz güleryüzlü bir beyefendi. Bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadık. Çok memnunum, en önemlisi ne zaman istesem kendisine ulaşıp konuşabiliyorum.

Hasan MUTLU(Satış Görevlisi)

CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Mustafa Burak MUTLU

Sürücümüz Muhammed Bey’den çok memnunum, oğluma gösterdiği yakınlık, ilgi ve anlayış mükemmele yakın, kendisine teşekkür ederim.

Aslıhan ABAY(Reklamcı)

CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ali Yahya ABAY

Servis Rehberimiz en başta pratik ve dakik olması, çözümcü, ilgili, sorumluluk sahibi, çocuklarla samimi, sıcak yakın ve bir o kadar da mesafesini kollayabiliyor. Ortama hâkimiyet sahibi düzeyli bir arkadaş.

Burcu Kayrak İRİCİOĞLU(Avukat)

FLORYA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; DORUK İRİCİOĞLU

Servis sürücümüz Özkan Bey’in çocuklarla yaklaşımını, iletişimini, idaresini çok iyi buluyoruz çok memnunuz. Rehberimiz, çok sevecen ve güleryüzlü. Yardımsever bir ekiple çalışmak ve çocuklarımızı emanet etmek konusunda rahatız.

Kadir ÇOLAKOĞLU(Doktor)

FLORYA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Damla Şule ÇOLAKOĞLU

Servis rehberi, Sibel hanım çok ilgili ve titiz rutin devam eden faaliyetlerde bile bizleri bilgilendiriyor. Kendisinden çok memnunuz. Hizmetlerinizin aynı kalitede devam etmesini temenni ediyorum.

Başak AKAN(Ev Hanımı)

FLORYA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ecrin AKAN

Servis rehberi Tuba hanımdan çok memnun olduğumuzu üstüne basa basa söyleyebilirim. Ecrin’in servise uyumu ve alışması konusunda büyük emeği var. Kendisine çok teşekkürlerimi her fırsatta sunarım.

Ayten ÖZYAŞA(Ev Hanımı)

FLORYA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Hayrullah Ömer ÖZYAŞA

Sürücümüzden Allah razı olsun. Gayet sabırlı, anlayışlı, iyi, güven duyduğumuz bir insan. Devamlı irtibat halinde oluyoruz, kendisi benden çok çekmiştir, en ufak bir sıkıntı dahi olmadı bugüne kadar. Allah razı olsun tekrar.

Serap SÖYLER(Mali İşler)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Eylül İrem SÖYLER

Servis rehberi Arzu ablamız bir tane, hem çocukların psikolojik durumları ile hem sağlıkları ile müthiş ilgileniyor. Sevgi dolu, ilgili bir insan. Bir anne olarak kendisine sonsuz kere teşekkür ediyorum.

Turgay KORKMAZ (İş Bankası Müdür Yrd.)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Akın KORKMAZ

Taşıma hizmetinde işinizi son derece profesyonelce yapmaktasınız. Velilerle yakından ilgili ve sorunlarımıza yerinde müdahale edilmektedir.

Nilüfer SÖZER(Yurt Müdürü)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Can SÖZER

Rehberimiz Funda hanımı, Can da bende çok seviyoruz, çok güler yüzlü ve bakımlı, Can’ı servise bindirmesi, yerine oturmasını sağlaması, Can’ın davranışları ile ilgili beni bilgilendirmesinden dolayı çok memnunum.

Durali CAN(Bilgi İşlem Müdürü)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ahmet CAN

Şu ana kadar taşıma hizmetiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadık. Çocuğumuzun servis içindeki rahatı, huzuru, mutluluğu ve kendisiyle ilgilenilmesinden memnun olması bizi de epeyce mutlu ediyor. Onu teslim ederken “Emin ellere’’ teslim ettiğimizi düşünüyoruz.

Fulya TOPRAK(Yönetici Asistanı)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Bartu TOPRAK

Servis rehberimiz çocukların kalbini kazanmada çok çabalı, çocukların düzeni korumasını sağlamak için elinden geleni yapmasını ve devamlılığı sağlaması bizim için çok önemli kendisine teşekkür ederiz.

Berrin BAYSAL(Mali İşler)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Beren BAYSAL

Servis rehberi; Kendisine şükranlarımı sunarım. Kızımın Hergün çok ağır çantalarını her seferinde yardımını esirgemeden sınıfa çıkarıyor.

Çiğdem DÖKER(Sistematik Araştırma Şirket Ortağı)

BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Can DÖKER

Birçok servis şirketi gördük, gerek araç gerekse de eleman kalitesi olarak en iyisi İlkem. Hiç bir şikâyetimiz yok. Teşekkür ederiz.

Hatice ÇETİNKAYA(Sosyal Çalışmacı)

GÜZELCE KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ayda ÇETİNKAYA

Servis Rehberi; Kızım servisin en küçük öğrencisi. Hergün özenle alıyor ve saatinde yine getiriyorlar. Kızım çok memnun ve çok seviyor. Sibel Hanım son derece seviyeli, kibar ve çocukları anlayabilen bir kişi.

Yeşim Karamahmutoğlu (Ev Hanımı)

YAKACIK KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Emre Karamahmutoğlu

İşleyişinizden Ve Servislerinizden Çok Memnunuz. Bence Doğa İlkem’ le Çalıştığı İçin Çok Şanslı. Çocuklarımız Okulda Ve Servisteyken Gözümüz Hiç Arkada Kalmıyor. Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.

K.Deniz Polat (Rehber)

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Suyla Polat

Bu Servis Kalitenizden Ödün Vermeden Devam Etmeniz Dileğiyle. Teşekkür Ederiz, Çocuklarımız Sizlere Emanet.

Recep Sarı (Amerikan Konsolosluğu)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Sertan Sarı

Doğru Yolda İyi Gidiyorsunuz. Çizginizde İlerlemenizi Temenni Ediyorum.

Fatma Uluışık (Öğretmen)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Işıl Ezgi Uluışık

Çocuğumuza Gösterdiğiniz Ve Göstereceğiniz Özen İçin Teşekkür Ederim. Araç Gayet Temiz. Kızımın Sinüziti Ve Migreni Var. Sigaraya, Kokulara, Toza Alerjisi Var. Sigara Kokusu Onun Rahatsızlanmasına Yol Açıyor. Boşken Bile Sigara İçmediğiniz, Yada İçirmediğiniz İçin Teşekkür Ederim.

Işıl Kanca (Yönetici)

KARTAL KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ali Kürşat Kanca-Alp Eren Kanca

İlkem Turizm Gerçekten Kaliteli Servis Yapıyor. Umarım Bu Hassasiyetinizi Hiç Kaybetmezsiniz.

M.Murat Öztürk (Esnaf)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  M.Ülkü Öztürk

Profesyonel Bir Kadro. Deneyimli Ve Kültürlü Bir Aile. Hepinize Gerçekten Teşekkür Ederiz.

Nuray Tuzcu (Ev Hanımı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Mutlu Tuzcu

İlkem Taşımacılık Firması Her Kademesi İle Şimdiye Kadar Gördüğüm En Kaliteli Ve Hizmet Kurum Kültürü En Gelişmiş Profesyonel Firma….

Rigel Güler (Mimar)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Ayhan Güler

Güvenirlilik, İş Ciddiyeti, Haber Alabilme Vb.Gibi Özelliklere Haiz. Beklentilerimizi Karışılmakta. Teşekkürler.

Salih Günhan (Mühendis)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;   Özge Günhan

Çocuğumuzun Okula Transferi Konusunda İlkem Turizm’den Son Derece Memnunuz. Aynı Titizlik Ve Dikkatle Gelecek Senelerde De Hizmetlerinizi Bekliyoruz.

Tuba Yılmaz (Kent Planlayıcı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Zeynep Yılmaz

Organize Olmuş Bir Yapı Olduğunuzu Düşünüyorum. Araç, Şoför Ve Hostes Değişikliği Olmaması Daha Sağlam İlişkilerin Oluşmasını Ve Güzel Duyulmasını Sağlıyor.

Aynur Ayzit (Avukat)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Nazdar Roxva Ayzit

Servis Hizmeti Gayet İyi Bir Biçimde Planlanmış Ve İyi Bir Biçimde Yürütülüyor. Hizmeti Geçen Herkese Teşekkürler.

Deniz Pak (İktisatçı)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ozan Özgür Pak

Sizlere En Değerli Varlıklarımızı Çocuklarımızı Emanet Ediyoruz. O Emanetlere En İyi Şekilde Sahip Çıkmanız(Gerek Sürücü, Gerek Araçların Sürekli Takibiyle)En Büyük Arzumuz Her Şey İçin Teşekkürler.

Çağatay Öktenli (Doktor)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Burak Öktenli

Daha Önceki Deneyimlerimizle Karşılaştırdığımızda Farkı Fark Etmemek Mümkün Değil, Gerçekten Dört Dörtlük…

Ercan Yektaş

ACERKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Sercan Yektaş

İletişim Kurmak İstediğimde Yardımcı Olunuyor, Çözümlerde Bulunuluyor. Teknolojiden Faydalandığınız İçinde Memnunuz. Gps Sistemşne Rahatlıkla Girebiliyorum. Öğrenciyi Sisteme Göre Hazırlıyorum.

Aslı Bilir (Ev Hanımı)

ÇEKMEKÖY ANAOKULU

Öğrencimiz;  Yusuf Bilir 

Firmanızın Kalite Standartı Tartışılmaz.Biricik Yavrularımızın Tüm Güvenliği,Sıcacık Bir Ortam Hazırlanmış Taşıtlarınızdan Çok Memnunum.

Nihal Yıldız (Ev Hanımı)

YAKACIK KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Yunus Emre Yıldız

Sistemli, kusursuz hizmetiniz devamını gelecek senelerde de bekleriz.

Salih Günhan (Mühendis)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Özge Günhan

Çocuğumuzun okula transferleri konusunda İlkem Turizm den son derece memnunum. Aynı titizlik ve dikkatle gelecek senelerde de hizmetinizi bekliyoruz.

Ayşem Çavuşoğlu (Esnaf)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Batuhan Çavuşoğlu

İlkem e güveniyoruz. Herşeyin en iyisini yapmaya çalıştığınıza eminiz.

Berrin Baysal

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Beren Baysal

Velisi bulunduğum Sarıyer Doğa Koleji öğrencilerinden Beren Baysal’ın 30 numaralı servis aracısının sürücüsü Sn. Gökmen Bey ve Hostes Gökçe Hanım’a mükemmel hizmet anlayışları ve güler yüzleri için teşekkür ederim. Kızım okul kadar servisini de çok seviyor. Onun için Gökmen Bey kahraman, Gökçe Hanımda en nazik ablası. Bu iki değerli kişi umarım hep sizinle ve dolayısıyla bizimle olur. Sizleri de bu konuda başarılı seçim ve eğitimiz için tebrik ederim.

Gülin Eliyürekli

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Beril Eliyürekli

Şirket olarak hizmetinizden gayet memnunuz

Hatice Çalış

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Buğra Çalış

İlkem Turizm’in iyi, deneyimli ve daimi bir şirket olması güzel olmasını sağlıyor.

Salih Günhan

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Özge Günhan

Çocuğumuzun okula transferi konusunda İlkem Turizm’den son derece memnunuz. Aynı titizlik ve dikkatle gelecek senelerde de hizmetlerinizi bekliyoruz.

Beyhan Yıldız Bozkurt

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Doğa İpek Bozkurt

Bir veli olarak istediğim çocuğumun güvenle okuluna ulaştırılması. Bunu sağladığınız için teşekkür ediyorum.

Bircan Özer

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ezgi Özer

İlkem’e güveniyoruz, her şeyin iyisini yapmaya çalıştığınıza eminiz.

Nilgün Balta

YAKACIK KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Yavuzhan Balta

Servis işleyişi hakkında bu işin son derece profesyonelce yapıldığını düşünüyorum.

Ayşem Çavuşoğlu

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Batuhan Çavuşoğlu

Başarışarınız ve titizliğiniz için teşekkürler.

Neslihan Alpagut

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Beyza Alpagut

Araçlarınızın yeni ve hepsinin aynı model oluşu firmanızın ciddiyetinin göstergesi.

Cumhur Kadir Özgündoğdu

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Mert Gencer Özgündoğdu

Disiplin çok iyi. Her şey mükemmel. Sistem olarak çok iyi.

Aynur Ayzit

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Mert Gencer Özgündoğdu

Servis hizmetimin işleyişi çok profesyonel ve veliye yardımcı şekilde düzenlenmiş. Teşekkürler.

Berna Kılıçoğlu

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; İrem Nur Kılıçoğlu

Konforlu ve güvenli.

Ayşe Aldır

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Emre Aldır

Bu yıl okuldaki son senemiz olabilir. Sizlerle çalışmaktan çok memnun olduk ekibinize ve sizlere teşekkürler ve başarılar.

Nedret Kurt

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Sena Kurt

Araçlarınız tam donanımlı, son model araçlar her zaman çok temiz görünümlü. Emniyet kemerlerini takdırmanız çok sevindirici.

Özgür Ulusoğlu

YAKACIK KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ceren Ulusoğlu

Gps, sistem olarak mükemmel bazen merak ettiğimde internetten kontrol ederek çocuğumla ilgili bilgi alıyorum ve önemliside servis hızıyla ilgili bilgi aldığımızdan çok kullanışlı buluyorum.

Nejla ATASEVER (Ev Hanımı)

ATAŞEHİR ANAOKULU

Öğrencimiz;  Haki Yağız KILIÇ

Herşeyin en mükemmel olması için uğraştığınızın farkındayım. Binlerce insanı aynı anda memnun ve mutlu etmek zor olsa gerek. Elinizden geleni yaptığınızı düşünüyorum…

Didem BALCI (Ev Hanımı)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz;  Tansan Dora BALCI

Gerek araç takip sisteminizin işleyişi, gerek araçlarınızın konforu ve güvenliği, gerekse personel seçimindeki hassasiyetiniz başarılı…

Deniz YALAP (Öğretmen)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ayça ŞENTÜRK

Güvenliğe önem veren (öğrencilerin) dikkatli ve özenli sürücüler kullanan bir firmasınız ilginize teşekkür ederim…

Canan KELO (Yönetici)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Nazcan KELO

Gerek çocuğumuzun bindiği aracı, gerekse trafikte gördüğümüz her ilkem aracını dikkatle inceliyoruz. Düşüncelerimiz hep olumlu. Araç sürücülerinizi bu kadar özenle seçtiğiniz için TEŞEKKÜRLER İLKEM…

Ercan YEKTAŞ (Sürücü)

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Sercan YEKTAŞ

Firmanıza güveniyoruz, kaliteniz mükemmel böyle devam etmenizi temenni ederim…

Neslihan ALPAGUT (Yüksek Lisans)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Beyza ALPAGUT

Çok memnunum. 2. yılımızdayız. Şu ana dek tek bir gün bile gecikme ve aksama yaşamadık. Son derece dakikler umarım, önümüzdeki yıl da aynı serviste oluruz…

 

Arzu ÖZDEMİR (Ev Hanımı)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Bertan ÖZDEMİR

Servis sürücüsü hakkındaki düşüncelerim gerçekten çok olumlu. Hem servis içinde hem de servis dışında çocuğumuz ile çok ilgileniyor. Bir durum olsa hemen arıyor. Çocuğum da çok sevior. Bu olayda bizi mutlu eiyor.

Leyla KETENCİ (Mühendis)

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Emir Türker KETENCİ

Araçlarınız çok bakımlı, temiz, özellikle kemer konusunda ekibinizin hassasiyet göstermesi sevindiricidir…

Ayşe ACAR (Ev Hanımı)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ahmet Agah ACAR

Servis hostesimizin çocuğuma gösterdiği ilgi ve sevgi ile yaklaşımı, beni bir anne olarak mutlu ediyor…

Aysel YILMAZ (Hemşire)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Barış YILMAZ

Çok güvenilir bir taşımacılık yapıyorsunuz. Veli şikayetlerini göz önünde bulundurup, olumlu değerlendirme yapabiliyorsunuz…

Banu Ataman YANCI (Okutman)

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kadir Yiğit YANCI

Hem araba filonuz hemde sürücü ve servis rehberi seçiminizdeki mükemmellik işleyişinizinde mükemmel olduğunun bir kanıtı…

Zeynep YILMAZ (Öğretmen)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Doğa YILMAZ

İşleyişiniz çok güzel. Saatlerde bizlerin aksamaları olmuştur, işleyişinizin asla. Bu konuda tebrikler…

Emel YALDIZ (Ev Hanımı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Melike Naz YALDIZ

Çocuğumun güvenli yolculuk yaptığından eminim.(Mutluyuz) Teşekkürler…

Şükran ASLANOĞLU (Ev Hanımı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Utku ASLANOĞLU

İşyerinizin prensipli, sistemli olduğunu düşünüyorum ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ediyorum…

Aynur AYZİT (Avukat)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Nazdar Roşna AYZİT

Geçen yıl ve bu yıl İlkem konusundaki görüşlerim hiç değişmedi. Çok güzel bir sistem içinde çalışma yapılıyor. Tebrikler…

Serap DEMİR (Öğretim Görevlisi)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Azra Ceren DEMİR

Son model, güvenilir, çocuğumu gönül rahatlığı ile teslim ediyorum…

Özlem KARADAYI (Öğretmen)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Dilara KARADAYI

Zamanında alınıp, çocuğum zamanında okuldan eve dönüyor. İstanbul’da trafik her daim olmasına rağmen gecikme olmuyor.

Gamze GÜNEYİ (Ev Hanımı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Bulut GÜNEYİ

Çok memnunum. Veliyi mağdur etmiyor. Hep bizim isteklerimiz doğrultusunda davranılıyor.

Hülya ALTINÇEKİÇ (Genel Müdür)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ezgi – Elif ALTINÇEKİÇ

Güzergah doğru tespit edilmiş, çocuklarım yolda perişan olmadan evlerine gelebiliyorlar, memnunum…

Meral DURUKAN (Yönetici Asistanı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Olcay DURUKAN

Her aradığımda gerekli bilgiyi alırım ve doğru kişiye yönlendirilirim…

Ayşin TÜLEK (Finans Uzmanı)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Lal Derin TÜLEK

4 yıldır birlikteyiz, şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık, işleyiniz son derece iyi…

Sabiha BİLİCİ (Mali Müşavir)

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ömer Faruk BİLİCİ

Geliş – Gidiş saatlerine gösterilen özen ve gecikme vs. durumlardan kolayca iletişim kurabiliyor olmamız çok önemliydi. Bu konuda başarılı buluyorum.

Nurşen CEYHAN (Ev Hanımı)

DENİZLİ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Yiğit Kaan KUŞKONMAZ

Çocuklarımızı emanet ettiğimiz ilkem taşımacılığa teşekkür ediyorum güvenle ulaştırdığınız için…

Özlem GENİŞ (Muhasebeci)

KARTAL KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Özge Simay GENİŞ

Gps çok güzel bir sistem teknolojiyi takip etmeniz bizleri memnun etmektedir…

Reyhan ORHAN (Ev Hanımı)

KEMERBURGAZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Yaren ORHAN

Konfor ve güvenlik açısından temizlik açısından dört dörtlük…

Selma DEMİRCİ (Ev Hanımı)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kürşat DEMİRCİ

Disiplininiz konusunda özellikle çok memnun kaldığımızı söyleyebiliriz…

Esin BAY (Serbest Meslek)

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kuzey SINMAZ

Seviyeli ve işini iyi yapan insanlarla çalıştığınız için teşekkür ederim…

Elif YILDIZ (Satış Müdürü)

FLORYA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Efe YILDIZ

İletişim ve Takip konusunda firmanızı başarılı buluyorum. Özellikle internet üzerinden araç takibi biz velilerin işini oldukça kolaylaştırıyor…

Cemile KÖKLÜÇINAR (Ev Hanımı)

ATAŞEHİR ANAOKULU

Öğrencimiz; Defne KÖKLÜÇINAR

Güzergah çok başarılı. Ne çok erken alınıyor ne de geç bırakılıyor. Geçtiğimiz 2 sene servis kullanmadım, yaz okulundan beri servis kullanıyorum. Sabah ve akşam okul önündeki diğer şoförlerin ve hosteslerin çocuklara olan yaklaşımına, titizliğine ve ilgilerine hayran kaldım…

Başak TECER

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Nirvana Nil WORRELL

Seda KILIÇ ( Ev Hanımı )

ATAŞEHİR ANAOKULU

Öğrencimiz; Yağız Metin KILIÇ

Verdiğiniz hizmetten gayet memnunuz. Araç ve özellikle personeliniz kaliteli buluyoruz. Bu tür anketlerle memnuniyetimizi veya sıkıntılarımızı dile getirebilmemiz güzel.

Deniz ŞAMİLOĞLU ( Matematik Mühendisi )

ATAŞEHİR ANAOKULU

Öğrencimiz; Deha Ekrem ŞAMİLOĞLU

Rehberimiz güler yüzlü ve kibar, ilgili ve donanımlıdır. Oğlumuz bizim arabayla arada sırada gelmemizi bile istemiyor. Sürücüsünü ve rehber ablasını çok seviyor. Keşke üniversiteye kadar oğlumuz aynı servisle devam etseler. Her ikisini de tebrik ediyorum.

Deniz PULAŞ AKKARTAL ( Model )

ATAŞEHİR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Nehir AKKARTAL

Rehberimiz ilgili ve sempatik. Çocuklar seviyor en önemlisi bu. Bilgilendiriliyoruz ki bu da çok memnun edici.

Gürcan – Bora SİVRİ ( Oyuncu )

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Can SİVRİ

Sürücümüz güler yüzlü biri. Önceliğinin çocuklarımızın güvenliği olduğuna inanıyorum. Rehberimiz ilgili ve güler yüzlü. İşleyiş özenli ve bilgilendirici. Çok memnunum.

Sema – Vahap KARACA ( Emniyet Müdürü )

BOSTANCI ANAOKULU

Öğrencimiz; Sena KARACA

Firmanızdan çok memnunuz. Çocuklarımızı güvenle, içimiz rahat emanet ediyoruz. Firmanıza teşekkürlerimiz bildiriyorum.

Yasemin – Bulut KALKAVAN ( Larus Lojistik Genel Müdürü )

KARTAL KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kerem KALKAVAN

Vaktinde geldiğiniz için ve her durumdan bizleri haberdar ettiğiniz için teşekkürler.

Yiğit ÇAMCI ( Avea Servis Müdürü )

ATAKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Deniz Mert ÇAMCI

Teşekkürler, ilgi ve çocuklarımıza iyi baktığınız ve güvenle transferini sağladığınız için.

Bahtiyar SİS ( Yönetmen )

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kaan SİS

Bilgi akışı sağlıklı ve yeterli. Servis hizmetimiz düzenli olduğunu düşünüyoruz.

Seval ÖZYER ( Banka Yöneticisi )

ACARKET KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kaan ÖZYER

Rehberimiz çok sevecen, kibar ve saygılı. Çocuklarla iletişimi çok iyi. Onlara karşı hep sevgiyle yaklaşıyor. Kendisine teşekkürler.

Aynur – Ercan YEKTAŞ ( Gripin İlaç A.Ş. )

ACARKENT KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Sercan YEKTAŞ

Firmanızla 3. Senedeyiz çalışmalarınızdan memnunuz. Araçlarınız ve personeliniz çok iyi seçimler. Teşekkür ediyorum.

Emine ÖZTÜRK ( Modelist )

BEYKOZ KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Emir ÖZTÜRK

Siz İLKEM olarak bu işi iyi çözmüşsünüz. Bu tempoda devam ediniz. Her şey çok iyi.

Fulya TOPRAK ( İş Bankası İş Yatırım İşletmecisi )

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Bartu TOPRAK

Sürücümüz Çok cana yakın, kibar, çocukları seven ve iyi davranan bir bey. Kendisine Teşekkür ederiz. Tecrübesi ve ağırbaşlılığı ile bize güven veriyor. Rehberimiz çocukları seven, ilgili, işini iyi yapan bir hanım. Kendisi ile işbirliğinde olup çocuğumuzun terbiyesi ve güvenliği için sık sık irtibattayız. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Nurettin GENÇ ( İşletme Sahibi )

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Merve GENÇ

Misyonunuzda belirttiğiniz gibi ilkeli taşımacılığa uyuyorsunuz. Bu da çok iyi bir şey.

Şennur AKAR ( Eczacı )

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Kerem AKAR

Sürücümüze aslında 100 üzerinden 150 vermek istediğim mükemmel bir kişilik. Hem usta bir şoför hem çocukları seviyor. Rehberimiz mütevazi, ilgili, çocukları üzerine anne gibi titriyor. İdealin çok üzerinde bir rehber.

Sevinç – Orhan GÖKŞEN ( Psikolog )

TOPKAPI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Esma Bike GÖKŞEN

Servis sürücüsü öğrencileri vaktinde alır ve sürat yapmadan okula güvenli bir şekilde taşır. Ayrıca öğrenciler ile iletişimi de oldukça sağlıklıdır. Servis rehberi öğrencileri kırmadan herkesin uyum içinde olup tatsızlık çıkmamasını sağlıyor.

Sibel Güler ERDEN ( Bilgisayar Programcısı )

TOPKAPI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ada ERDEN

Sürücümüzden kesinlikle çok memnunuz. Çocuğumu güvenle teslim ediyorum. Her sabah ve akşamları da aynı şekilde alıyorum. Hız yapmadığını ve çok dikkati olduğunu biliyorum. Çünkü GPS ten takip ediyorum. Etmesem bile artık güvenim tam. Rehberimiz bir anne. Bunu da çocuklarımıza da gösterdiği için çok şanslıyız. Bizim için çok zorluydu. Her şey ilkti. Çocuklarımızı ilk defa kendi başlarına bıraktık. Serviste çocuklarımızı gözetlemesinden, öğretmenimizle aramızdaki diyaloga kadar her şeyi yaptığı için teşekkür ediyorum.


Zerda ZORLUYAN ( Bankacı )

SARIYER KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Arda ZORLUYAN

GPS Sisteminizi aktif olarak kullanıyoruz. Çok faydalı bir sistem. Sarıyerden uzak oturduğumuzdan bu sene ki zorlu kış şartlarında çok faydasını gördük.

Tuğba GÜLLEOĞLU ( Avukat )

TOPKAPI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Baran GÜLLEOĞLU

Araç kalitesi, personelleri, uydu sistemi v.s. genel anlamda olması gereken tüm üstün özelliklere sahip.

Tuğba – Nuh ELMADAĞ ( Üniversite DR. )

TOPKAPI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Mehmet Rasim ELMADAĞ

Rehberimizden çok memnunum. Çocuklarımıza karşı çok dikkatli, onları benimsiyor. Saygılı, dikkatli ve güler yüzlü. Çocuğum gözlüğünü 2 gün takmadı hemen dikkat etmiş. Kuralcı. Öğretmene bir not iletmem gerektiğinde hemen iletiyor. Sema hanıma güvenerek emanet ediyorum.

Şehnaz GÖKCEVİZ ( Ev Hanımı )

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Zeynep Dilara KÖSE

Servis sürücümüz kızımız ile ilgili, bizimle sürekli irtibatta. Kızımızı okuldan babası alacağında dahi teyit için beni arıyorlar.

Pelin FADILLIOĞLU ( Öğretmen )

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Efe FADILLIOĞLU

Yeni, güzel ve temiz. GPS sistemli modern ve emniyetli.

Ecmel HİMMETOĞLU ( Bankacı )

ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Damla Su HİMMETOĞLU

Her zaman temiz gördüm. Araçların yeni olması ve özellikle kış lastiklerinin olması güvenliğe önem verildiğini göstermektedir. Olumsuz hiçbir şeye rastlamadım.

Birol TEKER

YAKACIK KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Ömer TEKER

Sürücümüz şimdiye kadar kar, kış, yağmur demeden gayet düzenli bir şekilde ve dakik olarak işini başarıyla yapmakta. Kendisine teşekkür ediyorum. Gayet memnunum. Rehberimize ne zaman ulaşmak istesem her zaman cevap buldum. İşinin ve sorumluluğunun gayet bilincinde. Emekleri ve çabaları için kendisine teşekkür ediyorum.

Gülçin AKDEMİR ( Öğretmen )

YAKACIK KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Mete Deniz AKDEMİR

Servis işleyişi mükemmel hem titiz, konforlu, rahat, çocuklara hitap ediyor. Gözümüz arkada kalmıyor çok memnunuz.

Dilşat TESTERE ( İnşaat Mühendisi )

BOSTANCI KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Alp TESTERE

Ben servis sürücümüz, hostesimiz ve aracımızdan çok çok memnunum. İlkem farkını yaşıyoruz.

Bilhan BİLMİŞ

BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ

Öğrencimiz; Eren BİLMİŞ

Merhaba, Doğa koleji Bayrampaşa kampüsü 1/A sınıfındaki Eren Bilmiş’in annesiyim. Genelde mailler sorunlar ve şikayet için gönderilir ama ben servis sürücüsü Mümin Erdoğan , rehberi Dilek Kara olan 6 numaralı servisinizin verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etmek için bu maili gönderiyorum. Dilek hanımın çocuklarımıza karşı olan tavır ve davranışları gayet bilinçli , işini severek yapan, özellikle çocukları gerçekten sevdiğini göstermektedir. Servise gülerek ve mutlu biniyorlar ve akşam aynı şekilde iniyorlar. Özellikle bizim servisimizde küçükler çok olduğundan Dilek hanım’ın işi iki kat daha zor olmasına rağmen o enerjisinden hiçbirşey kaybetmeden ilkgün ki gibi performans göstermektedir. Verilen hizmet , gösterilen ilgi ve alakadan çıkardığım sonuç itibariyle , siz yetkililerinde çocuklarımızı emanet edeceğimiz kişileri seçerken yapmış olduğunuz tercih ve seçimlerden dolayı tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar diler bu vesile ile yeni yılınızıda kutlarım. Saygılarımla, Bilhan BİLMİŞ

Seyhan SİRAL

ATAKENT KAMPÜSÜ

Merhaba, Kızımın mide bulantısı sorunu olduğu için 3 yıldır onun en iyi şekilde okula gelip gitmesi için özel uğraşlar veren yöneticilere teşekkürler ediyorum. Ne zaman arasam güleryüz ve kesin bana dönülerek sorun halleden tüm çalışanlarınıza teşekkürler ediyorum. Özellikle Doğa atakent kampüsü İlkem Tur yöneticisi beyefendi ÖZER BEY ve yanında çalışan güler yüzlü personele gönülden teşekkürler…