HomeHizmetlerimizOttoCar Transfer Hizmetleri

OttoCar
Travel

OttoCar Travel, müşterilerimizin kişisel ve kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek amacıyla faaliyet göstermektedir

OttoCar Travel yaratıcı çözümleri ile tüm hizmetlerinde, üstün hizmet anlayışı, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır.

OttoCar Travel, tüm etkinlik ve organizasyonlarınıza çözüm ortağınız olarak; yüksek teknolojiye sahip araç filosu ile sizler için güvenli, kaliteli ve konforlu bir yolculuğu garanti eder. İş sağlığı ve güvenliği alanında uzman ve güler yüzlü kadrosu ile mutlu bir seyahat deneyimi yaşamanız OttoCar Travel’ın öncelikli hedefidir. Lüks ve konforlu araçlarımızla keşfetmek istediğiniz yeni yerlere güvenle ve keyifle yolculuk ederken araç içi ikramlarımız, sizlere her an destek olmaya hazır güler yüzlü personelimiz ve profesyonel rehberlik hizmetimiz ile yolculuklarınız için yeni anlamlar katacaksınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Yetkili Kişi ile İrtibata Geçiniz.

Yetkili Kişi: Orhan Gülüstan
Tel: 0 530 149 55 65

Mail: orhan.gulustan@ilkemtur.com.tr

YURT İÇİ
KÜLTÜR GEZİLERİ
TRANSFER HİZMETLERİ
ETKİNLİK TURLARI
TRANSFER HİZMETİ
EĞİTİM TURLARI
TRANSFER HİZMETİ
KONAKLAMALI TURLAR

Araç Sorgulama İçinİletişime Geç

0530 149 55 65

İlkem Turizm A.Ş.Hakkımızda

1992 yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alarak, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda Öğrenci ve Personel Taşımacılığı’ nda kaliteli bir hizmet veriyoruz.

SürücülüAraç Kiralama

ARAÇ SOR

Müşteri Hizmetleri

0212 295 70 60

transfer hizmetleri

TransferSeyahat Hizmetleri

SEYAHAT HİZMETLERİ