ilkem turizm
Tanıtım İnsert E-Bülten Öneri ve Talep Formu
İletişim
Hizmet Talep Formu
Araç Basvuru Formu
 
 Başkanın Mesajı

resim1

Başkanın Mesajı;
Sizinle ortak noktamız, güveni ve kaliteyi tercih etmemiz…

Değerli iş ortaklarımız, sayın veliler, sevgili öğrenciler; 2002 yılından itibaren bu yolda, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışarak, daima dürüst ve kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bu gurur, bizlerin çalışma azmini kat ve kat arttırdığı gibi, sizlere de daha kaliteli hizmet olarak yansıması, gururumuzu perçinlemektedir.

İlkem Turizm; bünyesinde bulunan 2000 araçlık dev filosuyla, 2002 yılında öğrenci servis hizmeti 2012 yılında giriş yaptığı personel taşımacılığında sektörün pusulası olmuştur. Eğitimli kadromuz, güvenli ve konforlu araçlarımız, ileri teknoloji hizmetlerimizle bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Hayatımızdaki en önemli varlıklarımız olan çocuklarımızın güvenliği ve konforu için, bu güne kadar tüm imkânlarımızı sunduğumuz gibi, bundan sonrada güvenli, konforlu, teknolojik ve en üst seviyede sorumluluk içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu büyük sorumluluğu bu güne kadar güvenle taşıdığımız gibi, bu güveni, daha da arttırarak geleceğe de taşıyacağız. Bilinmelidir ki; anlayışımız daima; “Sınırsız hizmet anlayışı ve koşulsuz veli memnuniyetidir.”

Kısa vadede, bu başarıyı kaliteden asla ödün vermeden daha da ileriye taşıyacağımız gibi,  sektördeki bayrak taşıyıcı olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Sahip olduğumuz güçlü yapımıza katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, velilerimize, öğrencilerimize,  hizmet sağladığımız personele ve sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Ali BAYRAKTAROĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı
 
   
 
 
Yahya Kemal Mahallesi Okul Sokak No:9 K:4 - Kağıthane/İSTANBUL
Tel: 0212 295 70 60 pbx - Faks: 0212 294 59 69