ilkem turizm
Tanıtım İnsert E-Bülten Öneri ve Talep Formu
İletişim
Hizmet Talep Formu
Araç Basvuru Formu
 
Hizmetlerimiz
Öğrenci Servis Hizmetleri
Personel Servis Hizmetleri
Turizm Servis Hizmetleri

 

 Hizmetlerimiz > Personel Servis Hizmetleri

İlkem Turizm taşımacılık A.Ş. personel ve öğrenci taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

15 yıllık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Türkiye’ nin en büyük okullarına ve saygın firmalara servis hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, konusunda uzman personeli ile kurumsal kimliği, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle yerli / yabancı lider kuruluşlara profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız, hizmet vermekte olduğu tüm firmaların personelini ferdi kaza sigortası kapsamına alır, deneyimli, güler yüzlü personelimiz ile zamanında ve dakik, personel taşımacılığı şartlarında belirtildiği üzere güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinden başarıyla geçmiş en az 5 yıllık tecrübeye sahip sürücülerimiz ve lüks servis araçlarımız ile yol ve trafik stresini minimum seviyede tutarak güvenli bir şekilde iş yerine vaktinde ulaştırır.

Ulaşım hizmetinizi yerine getirmek ve sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.

Personel referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için (530) 954 38 34 nolu telefonumuzdan Tunus GÜLER  veya ilkemtur@ilkemtur.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Araç Başvuruları için ise Orhan GÜLÜSTAN' a (530) 149 55 65 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 
   
 
 
Yahya Kemal Mahallesi Okul Sokak No:9 K:4 - Kağıthane/İSTANBUL
Tel: 0212 295 70 60 pbx - Faks: 0212 294 59 69