ilkem turizm
Tanıtım İnsert E-Bülten Öneri ve Talep Formu
İletişim
Hizmet Talep Formu
Araç Basvuru Formu
 
Farkımız
Dev filo hizmetinizde
Kurallardan oluşan düzen
Denetimler sürekli ve ayrıntılı
Güvenlik ilk kriterimiz

 

 Denetimler Sürekli ve Ayrıntılı

Servis Hizmetlerinin Günlük Denetimi

Merkezimizde ve çalıştığımız tüm okullarda görev yapan servis sorumlularımız, her gün araçlarımızın servise uygunluğunu kontrol eder. Böylelikle araçlarımız her gün temiz ve eksiksiz bir şekilde öğrencilerimizin hizmetindedir.  

Araç Denetimleri

Araçlarımız, belli aralıklarla, başta trafik muayenesi olmak üzere yola çıkmak için gerekli tüm denetimlerden geçerler.

Radar ile Hız Denetimleri

Araçlarımızın TEM'de 80 km, şehir içinde 50 km hız limitine uyup uymadıklarını kontrol amacıyla kullandığımız radar sistemi sayesinde, öğrencilerimizin güvenliklerini riske atmamış oluyoruz.

Hatalıysam Lütfen...

Seyir esnasında araçlarımızın yapacağı hataları tespit etmek üzere kullandığımız "Hatalıysam Lütfen..." yazısı ile sürücülerimizi sürekli denetim altında tutmuş oluyoruz.

Gezici Ekip Kontrolü

Sürücü ve rehberlerimizin, görevlerini tam olarak yerine getirip getirmediklerini öğrenmek için belli aralıklarla servislerimiz gezici ekip kontrolüne alınırlar. Bu sistemde gezici ekip arabası servisimizin peşine takılarak görev süresi boyunca tüm yapılanların raporunu tutar. 

Yıllık Ehliyet Sicil Kaydı Kontrolü

Sürücülerimizin yıl içersinde, herhangi bir trafik suçu işleyip işlemediklerini öğrenmek için her yıl ehliyet sicil kaydı kontrolü yapıyoruz.

Performans Değerlendirme Sistemi

Senede iki defa uygulanan veli anketleriyle sürücü ve rehberlerimizin performans değerlendirmelerini yapıyoruz. Değerlendirmeler sonucunda sürücü ve rehberlerimizin eksik oldukları konularda çeşitli eğitimler veriyoruz. 

Ayın Sürücü ve Rehberini Ödüllendirme

Performans değerlendirmelerinin yanı sıra rutin aylık kontroller sonucunda en iyi performansı sergileyen sürücü ve rehberimizi "ayın çalışanı" ilan ederek, çeşitli hediyelerle ödüllendiriyoruz.

 
   
 
 
Yahya Kemal Mahallesi Okul Sokak No:9 K:4 - Kağıthane/İSTANBUL
Tel: 0212 295 70 60 pbx - Faks: 0212 294 59 69