ilkem turizm
Tanıtım İnsert E-Bülten Öneri ve Talep Formu
İletişim
Hizmet Talep Formu
Araç Basvuru Formu
 
Kurumsal
Hakkımızda
Kurumsal

 

 Kurumsal > Hakkımızda

İlkeli taşımacılığın adı… ‘’İLKEM’’ sloganıyla yola 2002 yılında yola çıkan firmamız 15 Yıllık tecrübesi ile öğrenci ve personel taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.  En yeni gelişmeleri takip ederek ve ileri teknolojileri kullanarak müşterilerine taşıma kalitesini en yüksek standartlarda sağlamaktadır.

            İlkem Turizm olarak Türkiye genelinde öğrenci ve personel servis taşımacılığı yapmaktayız. Bünyemizde çalıştırdığımız araçların 150 Adedi şirket aracımız olmak üzere toplamda 1.200 araç ile 15.000 öğrenci - 700 araç ile 9.000 personelin taşımacılık hizmetini sağlamaktayız.

            Türkiye`nin en yetkin firması olan İlkem Turizm, öğrenci ve personel servis hizmetleri alanında minimum hata ile yüksek kalitede hizmet vermektedir.


Tüm kadrosu konusunda söz sahibi, tecrübeli ve sorumluluk sahibi kişilerden oluşmaktadır.

 

Vizyonumuz
İlkem Turizm olarak yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla, servis taşımacılığı alanında Türkiye`nin bir numarası olmak vizyonumuzun en temel ilkesidir. Bu ilke doğrultusunda; güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak, etkin bir iletişim sayesinde kaliteli hizmet anlayışını tüm personelimize benimsetmek ve eksiksiz bilgi aktarımı ile Avrupa standartlarındaki uygulamalarımızdan herkesin faydalanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.   

Misyonumuz
Sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi; hizmetin tüm unsurlarının özenle gerçekleştirilmesidir. Misyonumuzun bize yüklediği bu sorumluluğu deneyimli kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ve servis taşımacılığında müşteri memnuniyetinin esas alınması gerektiğinin farkında olan bakış açımızla en iyi şekilde taşımaktayız.

 

ito nace

Firmamız İTO 22. Komite üyesidir. ( Şehir içi Yolcu Taşımacılığı )

Şirket Yöneticimiz İTO meclis üyeliği görevini yürütmekltedir.

istab Firmamız İSTAB (İstanbul Taşımacılar Birliği)’ nin 448 no lu üyesidir.


 
   
 
 
Yahya Kemal Mahallesi Okul Sokak No:9 K:4 - Kağıthane/İSTANBUL
Tel: 0212 295 70 60 pbx - Faks: 0212 294 59 69