ilkem turizm
Tanıtım İnsert E-Bülten Öneri ve Talep Formu
İletişim
Hizmet Talep Formu
Araç Basvuru Formu
 
 Veli Görüşleri
Diğer Dönemlere Ait Veli Görüşleri İçin Tıklayın 2009-2010 2010-2011 2011-2012
GÜNEŞLİ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2013-2014
Öğrencimiz; Elvin Su TATLI
2012-2013 ve 2013-2014 dönemlerinde Güneşli Doğa Koleji öğrencisi kızım Elvin Su Tatlı servisinizi kullanmaktadır Bu süre zarfında güvenle,emniyetle ve en önemlisi sonsuz bir anlayışla özellikle sorunlara hemen çözüm bulma konusundaki özverili yaklaşımıyla bize yardımcı ve destek olan servis şöförümüz (8 numaralı servis) Mustafa Çağman 'a ve servis hostemis Zülfiye hnm a gösterdikleri anlayış ve güleryüz için sizin nezninizde teşekkürlerimi sunuyor,başarılarınızın ve kalitenizin artarak devam etmesini diliyorum. İyi Çalışmalar,

resim1

Veli; Özge TATLI
ACARKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Baran Çınar YILDIZ
Sürücümüz Mehmet Ali Bey’i 4 yıldır tanıyoruz. Bu güne kadar hiçbir problem yaşamadık, aksine kendisini zamanlama, dikkat ve çocuklarla kurduğu iletişimden dolayı kutluyor, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Veli; Tuna YILDIZ(Hemşire)
ACARKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Sercan YEKTAŞ
Sürücümüze çocuğumuzu güvenle ve gönül rahatlığıyla emanet ediyorum, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisine teşekkür ediyorum. Bu sene sizinle son senemiz yönetimden ve ofis çalışanlarına kadar hepinize gönülden teşekkürler, başarılarınız daim olsun, sağolun.
Veli; Aynur YEKTAŞ(Ev Hanımı)
ACARKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Aysel Naz TÜNAY
Sabahları kızımızı servisi bindiriyoruz, karşılaştığımız durum çok hoş, hem çocuğumuzu hem de bizi gülen gözlerle bakan sıcacık bir tebessüm ile karşılanıyor. Bu insanın gününün güzel geçmesine sebep oluyor. Bu sebeple çocuğumuzun güne çok güzel başladığından hiç şüphemiz olmuyor. Rehberimizi çok seviyoruz ve çok teşekkür ediyoruz.
Veli; Filiz TÜNAY(Ev Hanımı)
ACARKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ali AYDAŞ
Sürücümüz Mehmet abimiz gibi, rehberimiz Ahu ablamızla da 7 senedir çok mutluyuz. Her zaman yardımcı, güleryüzlü aynen Mehmet abi gibi, onunla da önümüzdeki senede devam edebilme arzusundayız.
Veli; F.Serap AVCI AYDAŞ(Proje Müdürü)
ACARKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ceren ERAKAY
Servisin her türlü donanıma sahip olması ve güvenli olması benim için önemli. Ayrıca şöförümüzünde güvenlik konusunda çok dikkatli olduğundan eminim, çok teşekkürler.
Veli; Özlem ERAKAY(Analist)
ACARKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Meriç Lal BOZKAYA
Sürücümüz Erkan abimiz harika bir insan, kendi evladı gibi davranıyor, çok seviyor ve saygı duyuyoruz. Kendisine çok teşekkürler.
Veli; Tijen BOZKAYA(Doktor)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Orhun ALTUĞ
Servis sürücümüz, çok nazik ve düşünceli bir sürücü. Her zaman güleryüzlü ve zamanında geliyor. Çocuklar çok seviyor.
Veli; Sedat ALTUĞ(Doktor)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ece EMANET
Kızımız rehber ablasını seviyor, ona karşı sevgi dolu ve anlayışlı. Buda bizim için çok önemli, güler yüzlü olması, sabahları güler yüz ile karşılaması çocuğumuzun sevinmesine sebep oluyor. Kendisine Çok teşekkür ederiz.
Veli; Özlem EMANET(Ev Hanımı)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Baran ERKAN
Servis Sürücüsü; Şeref abimiz sayesinde okula gitmek istemediğimiz sancılı dönemlerimizi daha çabuk atlattık. Barancık okulu sevmeden önce servisi sevdi. Bunda şoförümüzün ve hostes ablamız Ayşe’nin yaklaşımları ve ilgisi çok büyüktür.
Veli; Jale ERKAN(Serbest Meslek)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Gizem Pehlivan
Sürücümüz; ona emanet ettiğimiz çocukların bizim en değerli varlıklarımız olduğunun farkında ve ona göre davranması takdire şayandır.
Veli; Emel PEHLİVAN(Öğretmen)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Efe TÜYSÜZ
Rehberimiz, Şükran Hanım hakkında kendisine çok teşekkür ederiz. Problem değil, çözüm üreten, saygılı, Pozitif, ilgili, güvenilir saymakla bitmez.
Veli; Fatma TÜYSÜZ(Genel Müdür)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Hikmet Çınar AYDAR
Çınar’ın Baki abisi o ve hem ben hem Çınar çok memnunuz. Her zaman içim rahat, oğlumun küçük olmasından dolayı başta yaşadığım endişeyi tamamen yok etti diyebilirim.
Veli; Hülya AYDAR(Öğretmen)
BEYKOZ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; M.Serden ŞENYURT
Sürücümüzü tanıdığımız günden itibaren tavır, duruş ve çocuğumuza verdiği önemden dolayı çok teşekkür ederiz.
Veli; Süheyla ŞENYURT(İdari İşler Amiri)
KARTAL KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Baran Fehmi TOZ
Sürücümüz Yavuz Bey yaptığı işin sorumluluğun farkında ve öğrencilerle iyi bir iletişim kurabiliyor. Aracı kullanırken risk almıyor, iniş ve binişlerde aracı doğru konumlandırıyor. Velileri zamanında bilgilendirerek iletişimi evlede kuruyor
Veli; Murat TOZ(Mimar)
KARTAL KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Arda-Lara AYDIN
Yıllardır servislerinizi kullandığımız için rahatlıkla taşımacılık hizmetinizin iyi ve kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Veli; Defne AYDIN(Ev Hanımı)
AVCILAR KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Emirhan ÇAKMAK
Sürücümüz şu ana kadar çocuğumu ve beni üzecek, tedirgin edecek hiçbir davranışı olmadı, sorun yaşamadık temennimiz bundan sonrada böyle devam etmesi. Rehberimiz Tuğba Hanım da çok tatlı çok ilgili çok memnunuz sevgili Tuğba Hanım umarım uzun süre bizimle olur.
Veli; Gamze ÇAKMAK(Emekli)
AVCILAR KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Yusuf Yiğit ÇELİKKOL
Servis rehberi, Selda hanım son derece güleryüzlü, pozitif, sıcak ve son derece ilgili bir arkadaşımız; Nezdinizde kendisini tebrik ederim, ilgisinden dolayı teşekkürlerimi kendisine iletmenizi rica ederim.
Veli; Ayşegül ÇELİKKOL(Müşteri Temsilcisi)
AVCILAR KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Elif SAĞNAK
Servis rehberimizden çok memnunum. Çok sıcakkanlı bir hanım Rukiye teyze onu çok seviyoruz, ayrıca işini çok iyi ve büyük bir titizlikle yapıyor. İlkem Turizm’i iki yıldır kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Bu sistem ve düzen de ilerlemesi dileğiyle.
Veli; Derya SAĞNAK(İşveren)
AVCILAR KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Rüya ŞEYBAN
Kızım 4+ grubunda. Yaş gurubu küçük olduğu için zaman zaman okula gitmeme konusunda zorluk çıkartabiliyor. Buna rağmen bize sabır ve destek gösteren servis şoförümüze ve hostesimize çok teşekkür ederim.
Veli; Pınar ŞEYBAN(Ev Hanımı)
BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Eren BİLMİŞ
Servis rehberimiz Dilek Hanım için daha öncede genel müdürlüğünüze teşekkür maili göndermiştim. Oğlum yaklaşık 4 senedir servis kullanıyor ama ben bu zamana kadar işini bu kadar özenle, bilinçli ve severek yapan bir rehber görmedim. Kendisini uzun yıllar görmek bizi çok mutlu edecektir. Teşekkürler.
Veli; Bilhan BİLMİŞ(Bankacı)
BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ezgi ORHANGAZİLİ
Hiçbir problem yaşamadığımız gibi çok düzenli ve sistemli çalışıyorsunuz. Bu yüzden sizlerden iyi bir hizmet aldığım için çok teşekkür ederim.
Veli; Ebru ORHANGAZİLİ(Ev Hanımı)
BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Emir Can KARAKUŞ
Rehberimiz Semra Hanıma çok teşekkür ediyorum, çocuklarını bu kadar seven ve işinin sorumluluklarının üstünde görevini ifa eden biri. Başarılar diliyorum.
Veli; Güldane KARAKUŞ(Emekli Bankacı)
BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ayla Deniz TEKERGÜL
Servis sürücüsü, servis şirketinin kalitesine yakışan ve çocuklarımızı güvenle emanet edebildiğimiz, hep olumlu davranan bir kişidir. Kurumsal ve Doğa kolejinin beklentileriyle uyumlu bir hizmet verdiğinizi düşünüyorum.
Veli; Mehmet TEKERGÜL(HSBC Hukuk Müşaviri)
BAYRAMPAŞA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Sude KURTOĞLU
Her sabah trafik ve yol durumu nasıl olursa olsun servisimiz hep aynı saatte kızımı bekletmeden evimizden alıyor, akşam da aynı saatte getiriyor. Özen ve dikkatten ötürü teşekkür ederim.
Veli; Tülay KURTOĞLU(Ev Hanımı)
CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Elif Rüya BAKIMLI
Okula gidiş ve dönüşlerde çocuğumuzun hayatını emanet ettiğimiz sürücü arkadaş, aracı tüm trafik kurallarına uyarak gayet güvenilir bir şekilde kullanmaktadır. Rehberimiz de çocuğumuzla çok ilgili, güvenilir, samimi, güleryüzlü olduğu için kızımız Rüya’da ablasını çok seviyor.
Veli; Hülya BAKIMLI(Ev Hanımı)
CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; İrem TELLİOĞLU
Sürücümüz güleryüzlü bir beyefendi. Bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadık. Çok memnunum, en önemlisi ne zaman istesem kendisine ulaşıp konuşabiliyorum.
Veli; Fatma TELLİOĞLU(Ev Hanımı)
CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Mustafa Burak MUTLU
Sürücümüz Muhammed Bey’den çok memnunum, oğluma gösterdiği yakınlık, ilgi ve anlayış mükemmele yakın, kendisine teşekkür ederim.
Veli; Hasan MUTLU(Satış Görevlisi)
CEVİZLİBAĞ KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ali Yahya ABAY
Servis Rehberimiz en başta pratik ve dakik olması, çözümcü, ilgili, sorumluluk sahibi, çocuklarla samimi, sıcak yakın ve bir o kadar da mesafesini kollayabiliyor. Ortama hâkimiyet sahibi düzeyli bir arkadaş.
Veli; Aslıhan ABAY(Reklamcı)
FLORYA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; DORUK İRİCİOĞLU
Servis sürücümüz Özkan Bey’in çocuklarla yaklaşımını, iletişimini, idaresini çok iyi buluyoruz çok memnunuz. Rehberimiz, çok sevecen ve güleryüzlü. Yardımsever bir ekiple çalışmak ve çocuklarımızı emanet etmek konusunda rahatız.
Veli; Burcu Kayrak İRİCİOĞLU(Avukat)
FLORYA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Damla Şule ÇOLAKOĞLU
Servis rehberi, Sibel hanım çok ilgili ve titiz rutin devam eden faaliyetlerde bile bizleri bilgilendiriyor. Kendisinden çok memnunuz. Hizmetlerinizin aynı kalitede devam etmesini temenni ediyorum.
Veli; Kadir ÇOLAKOĞLU(Doktor)
FLORYA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ecrin AKAN
Servis rehberi Tuba hanımdan çok memnun olduğumuzu üstüne basa basa söyleyebilirim. Ecrin’in servise uyumu ve alışması konusunda büyük emeği var. Kendisine çok teşekkürlerimi her fırsatta sunarım.
Veli; Başak AKAN(Ev Hanımı)
FLORYA KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Hayrullah Ömer ÖZYAŞA
Sürücümüzden Allah razı olsun. Gayet sabırlı, anlayışlı, iyi, güven duyduğumuz bir insan. Devamlı irtibat halinde oluyoruz, kendisi benden çok çekmiştir, en ufak bir sıkıntı dahi olmadı bugüne kadar. Allah razı olsun tekrar.
Veli; Ayten ÖZYAŞA(Ev Hanımı)
ATAKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Eylül İrem SÖYLER
Servis rehberi Arzu ablamız bir tane, hem çocukların psikolojik durumları ile hem sağlıkları ile müthiş ilgileniyor. Sevgi dolu, ilgili bir insan. Bir anne olarak kendisine sonsuz kere teşekkür ediyorum.
Veli; Serap SÖYLER(Mali İşler)
ATAKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Akın KORKMAZ
Taşıma hizmetinde işinizi son derece profesyonelce yapmaktasınız. Velilerle yakından ilgili ve sorunlarımıza yerinde müdahale edilmektedir.
Veli; Turgay KORKMAZ (İş Bankası Müdür Yrd.)
ATAKENT KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Can SÖZER
Rehberimiz Funda hanımı, Can da bende çok seviyoruz, çok güler yüzlü ve bakımlı, Can’ı servise bindirmesi, yerine oturmasını sağlaması, Can’ın davranışları ile ilgili beni bilgilendirmesinden dolayı çok memnunum.
Veli; Nilüfer SÖZER(Yurt Müdürü)
SARIYER KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ahmet CAN
Şu ana kadar taşıma hizmetiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadık. Çocuğumuzun servis içindeki rahatı, huzuru, mutluluğu ve kendisiyle ilgilenilmesinden memnun olması bizi de epeyce mutlu ediyor. Onu teslim ederken “Emin ellere’’ teslim ettiğimizi düşünüyoruz.
Veli; Durali CAN(Bilgi İşlem Müdürü)
SARIYER KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Bartu TOPRAK
Servis rehberimiz çocukların kalbini kazanmada çok çabalı, çocukların düzeni korumasını sağlamak için elinden geleni yapmasını ve devamlılığı sağlaması bizim için çok önemli kendisine teşekkür ederiz.
Veli; Fulya TOPRAK(Yönetici Asistanı)
SARIYER KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Beren BAYSAL
Servis rehberi; Kendisine şükranlarımı sunarım. Kızımın Hergün çok ağır çantalarını her seferinde yardımını esirgemeden sınıfa çıkarıyor.
Veli; Berrin BAYSAL(Mali İşler)
BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Can DÖKER
Birçok servis şirketi gördük, gerek araç gerekse de eleman kalitesi olarak en iyisi İlkem. Hiç bir şikâyetimiz yok. Teşekkür ederiz.
Veli; Çiğdem DÖKER(Sistematik Araştırma Şirket Ortağı)
GÜZELCE KAMPÜSÜ DÖNEM: 2012 - 2013
Öğrencimiz; Ayda ÇETİNKAYA
Servis Rehberi; Kızım servisin en küçük öğrencisi. Hergün özenle alıyor ve saatinde yine getiriyorlar. Kızım çok memnun ve çok seviyor. Sibel Hanım son derece seviyeli, kibar ve çocukları anlayabilen bir kişi.
Veli; Hatice ÇETİNKAYA(Sosyal Çalışmacı)
 
   
 
 
Yahya Kemal Mahallesi Okul Sokak No:9 K:4 - Kağıthane/İSTANBUL
Tel: 0212 295 70 60 pbx - Faks: 0212 294 59 69