HomeÖğrenci Taşımacılığı

İlkeli Taşımacılığın Adresi

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren anne ve babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.

Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır. Okul çıkışında mutlaka alındıkları yere bırakılır.
Bu uygulama;

  • Yolun kapanması
  • Kazı çalışması
  • Girilemeyen ve dönüşü olmayan sokak
  • Yolun park alanı olarak kullanılması
  • Olağanüstü haller gibi durumlar dışında geçerlidir.

Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını bekler, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar gider ve öğrencinin gelip gelmediğini kontrol eder.

  • Öğrenci 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder.

Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafından, servise bindirilebilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır.
Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.
Servis sürücüsü ve rehber personel veliye telefon açarak, klakson çalarak veya evinin zilini çalarak aracın geldiğini haber vermez.

  • Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.

Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilir. Herhangi bir arıza durumunda, yedek araçlarımızın devreye girmesini sağlıyoruz. Öğrencinin alınmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Öğrenci, aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa, servis sürücüsüne; farklı bir aracın güzergâhında başka bir adrese bırakılacaksa, ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak bilgi verilir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Yetkili Kişi İle İrtibata Geçiniz.

Yetkili Kişi: Genel Müdür Yardımcısı Ebru Erat Karahan

Tel. No: 0530 387 53 21

Mail: eerat@ilkemtur.com.tr

DiğerHİZMETLERİMİZ

OnlineÖğrenci Servisi Talep Formu

İlkem Konseptli Taşıma Modeli

İlkem Turizm