HomeSkyland İstanbul

SKYLAND SAKİNLERİNE ÖZELProfesyonel
Servis Taşımacılığı

Profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetini esas alarak, servis taşımacılığı hizmetlerimizi özenle gerçekleştiriyor, personellerinizin vaktinde ve güvenli bir şekilde iş yerlerine ulaşmalarını sağlayarak verimli bir iş gücü elde etmenize katkı sağlıyoruz.

İlkem Turizm şimdi Skyland’da bulunan şirketlere özel avantajlarla çözüm ortağı olmaya devam ediyor, avantajlı fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ya da siz değerli iş ortaklarımızı uzman ekibimiz ile ziyaret edebiliriz.

SKYLAND SAKİNLERİNE ÖZELKonsolide
Servis Taşımacılığı

İlkem Turizm A.Ş., Skyland Ofiskule’de bulunan farklı şirketlerin, aynı giriş çıkış saatlerinde ve aynı güzergahlardan işyerlerine ulaşım sağlayan personellerine “Konsolide Taşıma Hizmetini” başlatmıştır. Koltuk başı fiyatlandırma sistemi ile düşük maliyetle yüksek kalitede taşıma hizmeti sağlayan bu hizmetimiz tüm aynı güzergahları kullanan farklı şirket personeline avantaj sağlamaktadır.

İletişime Geç

KAT: 4
0212 295 70 60

İlkem Turizm A.Ş.Hakkımızda

1992 yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alarak, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda Öğrenci ve Personel Taşımacılığı’ nda kaliteli bir hizmet veriyoruz.

SürücülüAraç Kiralama

ARAÇ SOR

Müşteri Hizmetleri

0212 295 70 60

transfer hizmetleri

TransferSeyahat Hizmetleri

SEYAHAT HİZMETLERİ