HomeEğitimler

Eğitimlerimiz

Temel İş Sağlığı Eğitimi

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak adına çalışanlarımızı, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgilendiriyoruz.

İlk Yardım Eğitimi

KURUMLAR AÇISINDAN İLK YARDIMIN ÖNEMİ

İlk yardım eğitiminin kuruma sağlayacağı yararlar;

  • Şirket içinde ve dışında olışan acil durumlarda, ilk müdahalenin bilinçli bir şekilde yapılmasını sağlar.
  • Eğitimin paylaşılmasıyla kurum çalışanlarının yakın çevresinin de bilinçlenmesine katkıda bulunulur.
  • Toplumda oluşmamış ilkyardım bilincinin düzeltilmesine katkı sağlar.
  • Personelin kuruma ait olma duygusunu güçlendirir.
  • Personelin sağlık sorunu ortaya çıkmadan olası hastalıklara karşı korunma bilincini geliştirir.
  • İlk yardım eğitiminin insan hayatına verilen önemle paralel olması bilinciyle, çalışanların bağlı bulunduğu kuruma, daha sempati ile bakmasına ve iş veriminin artmasına katkı sağlar.
  • Ayrıca alınan acil müdahale ve ilk yardım eğitimi, kurum imajının yükselmesine katkıda bulunur.

Zincir Takma Eğitimi

İlkem Turizm, kış mevsiminde öğrencilerin ulaşımını güvenli ve huzurlu bir şekilde devam ettirebilmek için düzenli olarak zincir takma eğitimlerini sağlamaktadır.

Yangın Söndürme Eğitimi

Yangının başlangıç anındaki müdahalenin oldukça önem arz ettiği beyan edilir. Personelin yangın esnasında ilk etapta nasıl davranması gerektiği konusunda ve yangın söndürme cihazlarının kullanımı konusunda da bilgiler verilir. İlk olarak 110 İtfaiye aranarak yangının niteliği ve adresi hakkında net bilgiler aktarmaları gerektiğinin altı çizilerek, yangına müdahale anında sakin olunmasının önemine değinilir.

Personelimizin tamamına yangın söndürme tüpü kullandırılarak pratik yaptırılır.

Güvenli Sürüş Eğitimleri

Kazaların azaltılması için tek çözüm sürücülerin, otomobil kullanma konusundaki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesidir. Bu nedenle, otomobil kullanmanın öğrenildikten sonra daima geliştirilmesi gereken bir kabiliyet olduğunu bilip, her sürücünün hem kendi hem de trafikteki diğer unsurların güvenliği için Güvenli Sürüş Eğitimi alması önemlidir. Bu eğitimde, sürücü koltuğunda doğru oturma pozisyonundan fren yapma tekniklerine, direksiyon tutuşundan doğru viraj almaya kadar pek çok teorik bilgiye ve uygulamaya yer verilir.

Psikoteknik – SRC Sertifika Eğitimi

Çalışma psikolojisinin bir dalı olan psikoteknik değerlendirme, sürücünün belirli bir işteki yeterliliğinin ortaya konması maksadıyla, beden ve zihin ile ilgili özelliklerinin testler aracılığıyla ölçülmesidir. Başka bir deyişle psikoteknik değerlendirme, bireyin belirli bir işe uygun olup olmadığını anlamaya yönelik olarak tasarlanmış bir inceleme-değerlendirme yöntemidir. Ölçüm ve değerlendirme sonucunda olumlu netice alındığında Psikoteknik Belgesi verilir.

SRC Mesleki yeterlilik belgesidir. Yolcu taşımacılığı hizmeti veren kişilerin sahip olması zorunlu bir belgedir. İlkem Turizm, hizmet verdiği her alanda sürücüleri ve rehberleri için gerekli olan tüm belgeleri denetlemektedir ve tamamlaması için gerekli takibi ve uygulamaları sağlamaktadır.

YURT İÇİ
KÜLTÜR GEZİLERİ
TRANSFER HİZMETLERİ
ETKİNLİK TURLARI
TRANSFER HİZMETİ
EĞİTİM TURLARI
TRANSFER HİZMETİ
KONAKLAMALI TURLAR

İlkem Turizm A.Ş.Hakkımızda

1992 yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alarak, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda Öğrenci ve Personel Taşımacılığı’ nda kaliteli bir hizmet veriyoruz.

SürücülüAraç Kiralama

ARAÇ SOR

Müşteri Hizmetleri

0212 295 70 60

transfer hizmetleri

TransferSeyahat Hizmetleri

SEYAHAT HİZMETLERİ